Clubkampioenschappen 2019/2020

Finale dames

 naamgame
1
game
2
game
1+ 2
game
3
game
4
game
3 + 4
totaal
finale
totaal
voorronden
totaalgemiddelde
1.Joke Mulder10216726911212623850711281635136,25
2.Susanne van Schajik14414228612812925754310391582131,83

Finale heren

 naamgame
1
game
2
game
1+ 2
game
3
game
4
game
3 + 4
totaal
finale
totaal
voorronden
totaalgemiddelde
1.Rudolf Grundmann15116431518618036668114882169180,75
2.Peter Appeldoorn15213428615718434162712641891157,58
3.Arjan den Braber15218633815514730264012201860155,00
4.Robin Angenent13315328614418833261812381856154,67
5.Gijs Haasnoot12417029420314234563911991838153,17
6.Rik v.d. Stouwe19615435012116428563511711806150,50
7.Wim Overbeek11315126415415530957312041777148,08
8.Tom van Schaik12116929017913131060011691769147,42
9.Jochem de Ruijter11514526012114226352311431666138,83
10.Walter v.d. Berg1441022469810420244811621610134,17
11.Rob Damman12014526514514128655110411592132,67
12.Peter Griffioen11112623712712425148810981586132,17
13.Ruud Epping11611322916213629852710531580131,67
14.Frans Droogh9912222112413225647711001577131,42
15.Ton v.d. Stouwe1891173061331512845909811571130,92
16.Henk den Braber12512525010313023348310381521126,75
17.Evert v.d. Burgt1251382631191222415049971501125,08
 

Eindstand voorronden dames

 naampers.
1 + 2
dubbels
1 + 2
totaalpers.
3 + 4
dubbels
3 + 4
totaaltotaal
voorronden
gemiddelde
voorronden
1.Astrid Verkleij3822676493073116181267158,38
2.Jannie Grundmann3322876192532775301149143,63
3.Joke Mulder2813276082462745201128141,00
4.Susanne van Schajik2612555162432805231039129,88

Eindstand voorronden heren

 naampers.
1 + 2
dubbels
1 + 2
totaalpers.
3 + 4
dubbels
3 + 4
totaaltotaal
voorronden
gemiddelde
voorronden
1.Rudolf Grundmann3744017753873267131488186,00
2.Peter Appeldoorn2703005703383566941264158,00
3.Robin Angenent3062966023363006361238154,75
4.Arjan den Braber2823336152913146051220152,50
5.Wim Overbeek3012955962733356081204150,50
6.Gijs Haasnoot2863306162803035831199149,88
7.Rik v.d. Stouwe2712995702773246011171146,38
8.Tom van Schaik2962665623073006071169146,13
9.Walter v.d. Berg2712835543362726081162145,25
10.Jochem de Ruijter3382756132452855301143142,88
11.Frans Droogh2792475262832915741100137,50
12.Fokke v.d. Bij2563526082402524921100137,50
13.Peter Griffioen2902945842642505141098137,25
14.Ruud Epping2582945522452565011053131,63
15.Rob Damman2412755162732525251041130,13
16.Henk den Braber2722164882852655501038129,75
17.Chris Mesu2592685272402434831010126,25
18.Evert v.d. Burgt228260488264245509997124,63
19.Ton v.d. Stouwe253269522243216459981122,63
20.Ron v.d. Bij224264488211256467955119,38
 naampers.
1 + 2
dubbels
1 + 2
totaalpers.
3 + 4
dubbels
3 + 4
totaaltotaal
voorronden
gemiddelde
voorronden

Dubbels

 naamdubbels 1dubbels 2dubbels
1 + 2
dubbels 3dubbels 4dubbels
3 + 4
totaal
dubbels
1.Rudolf Grundmann
Robin Angenent
197
150
204
146
697181
149
145
151
6261323
2.Wim Overbeek
Rik v.d. Stouwe
146
144
149
155
594171
157
164
167
6591253
3.Gijs Haasnoot
Joke Mulder
150
139
180
188
657157
144
146
130
5771234
4.Peter Appeldoorn
Susanne van Schajik
174
150
126
105
555167
147
189
133
6361191
5.Jannie Grundmann
Astrid Verkleij
155
152
132
115
554155
153
122
158
5881142
6.Henk den Braber
Arjan den Braber
103
166
113
167
549119
165
146
149
5791128
7.Ron v.d. Bij
Fokke v.d. Bij
131
172
133
180
616117
128
139
124
5081124
8.Tom van Schaik
Frans Droogh
117
112
149
135
513142
144
158
147
5911104
9.Peter Griffioen
Jochem de Ruijter
154
117
140
158
569110
145
140
140
5351104
10.Evert v.d. Burgt
Ruud Epping
145
159
115
135
554112
106
133
150
5011055
11.Walter v.d. Berg
Ton v.d. Stouwe
148
152
135
117
552147
109
125
107
4881040
12.Chris Mesu
Rob Damman
123
135
145
140
54395
111
148
141
4951038
 naamdubbels 1dubbels 2dubbels
1 + 2
dubbels 3dubbels 4dubbels
3 + 4
totaal
dubbels
Woerdense Bowling Vereniging Clubkampioenschappen Score Systeem 2.0