Huisleague 2019/2020

Ronde 3

Bijgewerkt t/m: 19 september 2019

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Singel 59 dart & bowling72872270221524
Happy Okidoki61361565318810
The Forze60572964519791
Underdogs73666165420513
Degra Vloeronderhoud66564067319782
The Spareribs71969056119702
Bowlingstones66074576921743
Jeans Saloon66268369220371

Teamranglijst

 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
Hoogste
serie
1.Underdogs9,579,2%35118568,676191733
2.Singel 59 dart & bowling866,7%35188576,446251798
3.The Forze758,3%35216579,566711921
4.The Spareribs650,0%35173574,786251786
5.Bowlingstones5,545,8%35398599,786901851
6.Degra Vloeronderhoud541,7%34986554,006011744
7.Happy Okidoki433,3%34239471,005731515
8.Jeans Saloon325,0%34590510,005811612

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

 teamnaamhoogste game
1.Bowlingstones672
2.Bowlingstones648
3.Underdogs616
 teamnaamhoogste serie
1.Bowlingstones1851
2.Singel 59 dart & bowling1798
3.Underdogs1689

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling2181193149,13165457
2.Astrid VerkleijD1Underdogs286844140,67153442
3.Jannie GrundmannD1Underdogs3081093136,63167404
Volledige ranglijst damesDames 1Dames 2

Heren

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Robin AngenentH1Underdogs981330166,25203525
2.Roy HoendersH1The Forze145798159,60186536
3.Tino RaghunathH1Singel 59 dart & bowling1491434159,33177508
Volledige ranglijst herenHeren 1Heren 2Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0