Huisleague 2021/2022

Ronde 13

Bijgewerkt t/m: 12 december 2021

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Ghostteam64066965319621
Underdogs63874173121103
The Forze69768859419793
Singel 59 dart & bowling61563364618941
Degra Vloeronderhoud71965166820384
Happy Okidoki63559761818500
The Spareribs62368864819592
Bowlingstones55969667619312

Teamranglijst

 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
Hoogste
serie
1.Underdogs4076,9%1322741583,106951904
2.The Forze3363,5%1320979537,926361712
3.Bowlingstones3159,6%1322371573,626581846
4.Degra Vloeronderhoud3159,6%1320387522,746121677
5.Ghostteam2446,2%1320483525,215621626
6.The Spareribs2446,2%1319654503,956531681
7.Singel 59 dart & bowling1732,7%1319967511,975841640
8.Happy Okidoki815,4%1317416446,565551534

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

 teamnaamhoogste game
1.Underdogs648
2.Underdogs638
3.Degra Vloeronderhoud591
Bowlingstones591
 teamnaamhoogste serie
1.Underdogs1831
2.Degra Vloeronderhoud1654
3.Bowlingstones1616

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs19243657152,38182513
2.Alma de HoogD1Happy Okidoki21182704150,22207483
3.Jannie GrundmannD1Underdogs23152191146,07197474

Volledige ranglijst damesDames 1Dames 2

Heren

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Tino RaghunathH1Singel 59 dart & bowling12182925162,50187529
2.Robin AngenentH1Underdogs15304753158,43218544
3.Rik v.d. StouweH1Bowlingstones17152334155,60193504

Volledige ranglijst herenHeren 1Heren 2Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0