Huisleague 2019/2020

Ronde 12

Bijgewerkt t/m: 28 november 2019

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Singel 59 dart & bowling61670862919530
Bowlingstones65771971420904
The Forze70564669220430
Degra Vloeronderhoud74965869521024
Underdogs69870659519994
Happy Okidoki64563458618650
The Spareribs65668272820663
Jeans Saloon66764767919931

Teamranglijst

 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
Hoogste
serie
1.Underdogs35,574,0%1220835578,756901834
2.Bowlingstones32,567,7%1221818606,066901993
3.The Forze2552,1%1220458568,286711921
4.The Spareribs2450,0%1220267562,977021973
5.Singel 59 dart & bowling2450,0%1220205561,256391806
6.Degra Vloeronderhoud2450,0%1220041556,696471813
7.Jeans Saloon1531,3%1218729520,256111690
8.Happy Okidoki1225,0%1217288480,226111665

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

 teamnaamhoogste game
1.Bowlingstones626
2.Bowlingstones621
3.Underdogs617
 teamnaamhoogste serie
1.Bowlingstones1811
2.The Forze1755
3.The Spareribs1721

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling21294361150,38192544
2.Astrid VerkleijD1Underdogs25202892144,60179456
3.Alma de HoogD1Happy Okidoki30182448136,00167441
Volledige ranglijst damesDames 1Dames 2

Heren

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Roy HoendersH1The Forze10142317165,50206536
2.Robin AngenentH1Underdogs14355578159,37203525
3.Peter AppeldoornH1Bowlingstones15345393158,62220552
Volledige ranglijst herenHeren 1Heren 2Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0