Woerdense Bowling Vereniging

Opgericht 1975

Huisleague 2022/2023

Bijgewerkt t/m: 1 december 2022
ronde 12

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Singel 59 dart & bowling66568469020393
Degra Vloeronderhoud75563958119751
Underdogs61265263619000
The Spareribs68173766720854
Ghostteam66268164819913
Bowlingstones62364468819551
The Forze68876167621254
Happy Okidoki61765760518790

Teamranglijst

teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.The Forze3470,8%1219996555,446721834
2.Ghostteam3266,7%1218963526,755741667
3.Bowlingstones2858,3%1219834550,946361854
4.Underdogs2756,3%1220629573,036581893
5.The Spareribs2756,3%1219511541,976571780
6.Degra Vloeronderhoud2347,9%1219378538,286261778
7.Singel 59 dart & bowling16,534,4%1217605489,036041703
8.Happy Okidoki4,59,4%1215876441,005161451

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

teamnaamhoogste game
1.The Forze652
2.Degra Vloeronderhoud626
3.The Spareribs613
teamnaamhoogste serie
1.The Forze1798
2.The Spareribs1713
3.Underdogs1666

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs20243630151,25 192517
2.Jannie GrundmannD1Underdogs22213108148,00184492
3.Alma de HoogD1Happy Okidoki3091241137,89155427

Heren

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Robin AngenentH1Underdogs15274272158,22 200559
2.Peter AppeldoornH1Bowlingstones16365642156,72 202520
3.Rudolf GrundmannH1Underdogs16243750156,25 212579
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.1