Woerdense Bowling Vereniging

Opgericht 1975

Huisleague 2026/2027

Bijgewerkt t/m: 15 oktober 2026
ronde 6

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Miele Bowling Team59069559518801
Ghostteam63668367019893
Underdogs67772769621003
The Forze66167071520461
Happy Okidoki59161560818140
The Spareribs66173669420914
Bowlingstones63571866220152
Degra Vloeronderhoud64163072619972

Teamranglijst

teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.The Forze1875,0%610236568,676281752
2.Bowlingstones1770,8%610036557,566811792
3.The Spareribs1666,7%69565531,395941665
4.Degra Vloeronderhoud1354,2%69539529,946311640
5.Ghostteam1145,8%69162509,005391577
6.Miele Bowling Team1145,8%68531473,945621619
7.Underdogs1041,7%69870548,336611938
8.Happy Okidoki00,0%66393355,173921136

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

teamnaamhoogste game
1.Underdogs628
2.The Forze607
3.Bowlingstones600
teamnaamhoogste serie
1.Underdogs1803
2.The Forze1722
3.The Spareribs1665

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs25182606144,78 173471
2.Jannie den BoerD1Underdogs266856142,67169489
3.Tamara DerksD1Underdogs3191218135,33 196495

Heren

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peter AppeldoornH1Bowlingstones12182918162,11 183535
2.Roy HoendersH1The Forze15121897158,08 189519
3.Bas DerksH1Underdogs166940156,67 192487
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.1