kop

Huisleague 2017/2018

Baangemiddelde
Ronde 28

Bijgewerkt t/m: 17 mei 2018

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
The Forze62364170919732
Team 65065065065019502
Underdogs64677167120881
The Spareribs71670070821243
Singel 59 dart & bowling66963565719612
Okidoki58564372319512
Happy Team65364664019390
Bowlingstones71377074722304
Degra Vloeronderhoud69566964020041,5
T.B.S.69963766820042,5
Jeans Saloon64674065920454
Team 62562562562518750
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Degra Vloeronderhoud7062,5%2850522601,457462063
2.The Spareribs6860,7%2847524565,766841839
3.The Forze6759,8%2849680591,437252042
4.T.B.S.6457,1%2847995571,376891836
5.Underdogs57,551,3%2848789580,826821990
6.Bowlingstones6860,7%2850545601,737091999
7.Jeans Saloon6053,6%2845902546,456991902
8.Singel 59 dart & bowling56,550,4%2846739556,426731908
9.Okidoki3934,8%2838627459,855871674
10.Happy Team2925,9%2837969452,015471514

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.Bowlingstones675
2.Underdogs663
3.Bowlingstones652
 teamnaamhoogste serie
1.Bowlingstones1960
2.Team 6501950
3.Underdogs1764
Dames
 naamteamnaamhoogste game
1.Susanne van SchajikBowlingstones180
2.Ria BurggraafJeans Saloon160
3.Joke MulderSingel 59 dart & bowling153
Volledige lijst hoogste game dames
 naamteamnaamhoogste serie
1.Joke MulderSingel 59 dart & bowling419
2.Ria BurggraafJeans Saloon392
3.Tamara DerksUnderdogs379
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
 naamteamnaamhoogste game
1.Rudolf GrundmannUnderdogs213
2.Hans BeukersJeans Saloon187
3.Hennie KoopmansBowlingstones185
Volledige lijst hoogste game heren
 naamteamnaamhoogste serie
1Peter AppeldoornBowlingstones519
2Rudolf GrundmannUnderdogs511
3Wim OverbeekBowlingstones498
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs23608825147,08200480
2.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling27638917141,54198496
3.Yolanda KoeneD2The Forze39668230124,70218506
Volledige ranglijst dames Dames 1 Dames 2
Heren
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peter AppeldoornH1Bowlingstones87913330168,73225626
2.Stef SeegerH1The Forze13589370161,55234564
3.Robin AngenentH1Underdogs138413550161,31212560
Volledige ranglijst heren Heren 1 Heren 2 Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0