kop

Huisleague 2018/2019

Baangemiddelde
Ronde 6

Bijgewerkt t/m: 11 oktober 2018

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Singel 59 dart & bowling68666467620263
Happy Team62261469719331
The Forze68774465320843
Degra Vloeronderhoud60867366619471
Underdogs68265078121134
Okidoki59061862918370
Bowlingstones71066866620443
Jeans Saloon65669560119521
Ghostteam65766867419990
The Spareribs68069470420784
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Degra Vloeronderhoud1875,0%610388577,116701813
2.Bowlingstones1770,8%610376576,446711925
3.The Forze1770,8%610272570,676311817
4.Underdogs1458,3%610418578,786831819
5.Singel 59 dart & bowling1354,2%610095560,836551831
6.Ghostteam1145,8%69683537,945681668
7.Jeans Saloon1145,8%69594533,006401790
8.The Spareribs1041,7%69632535,115971744
9.Happy Team520,8%67989443,835591579
10.Okidoki416,7%68476470,895181472

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.Underdogs683
2.The Forze631
3.Bowlingstones595
 teamnaamhoogste serie
1.Underdogs1819
2.The Forze1769
3.Singel 59 dart & bowling1716
Dames
 naamteamnaamhoogste game
1.Astrid VerkleijUnderdogs202
2.Joke MulderSingel 59 dart & bowling167
3.Joke MulderSingel 59 dart & bowling163
Volledige lijst hoogste game dames
 naamteamnaamhoogste serie
1.Astrid VerkleijUnderdogs490
2.Joke MulderSingel 59 dart & bowling479
3.Alma de HoogOkidoki425
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
 naamteamnaamhoogste game
1.Bas DerksThe Forze193
2.Hennie KoopmansThe Forze177
3.Ton v.d. StouweBowlingstones173
Tino RaghunathSingel 59 dart & bowling173
Volledige lijst hoogste game heren
 naamteamnaamhoogste serie
1.Peter AppeldoornBowlingstones509
2.Hennie KoopmansThe Forze480
3.Peter v.d. BurgDegra Vloeronderhoud473
Rudolf GrundmannUnderdogs473
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling21182715150,83186487
2.Astrid VerkleijD1Underdogs27152119141,27202490
3.Alma de HoogD1Okidoki2991247138,56174448
Volledige ranglijst dames Dames 1 Dames 2
Heren
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Rudolf GrundmannH1Underdogs15152379158,60196491
2.Arjan den BraberH1Degra Vloeronderhoud15132056158,15210510
3.Peter AppeldoornH1Bowlingstones17172645155,59194509
Volledige ranglijst heren Heren 1 Heren 2 Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0