Woerdense Bowling Vereniging

Opgericht 1975

Zomercompetitie 2026

Bijgewerkt t/m: 20 augustus 2026
ronde 12

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Heren

naamhoogste game
scratch
1.Wim Overbeek221
2.Peter Appeldoorn215
3.Arjan den Braber186
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Wim Overbeek223
2.Peter Appeldoorn220
3.Jan Wouterse211
naamhoogste serie
scratch
1.Wim Overbeek570
2.Peter Appeldoorn569
3.Peter Griffioen488
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Peter Appeldoorn584
2.Wim Overbeek576
3.Jan Wouterse556

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik 16182828157,11172,78213510

Niet geklasseerd (minder dan 15 games aan het einde van de competitie):

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
Jill Verduijn463342114,00160,00121342
Els Wennekers49121328110,67159,67139379
Christa Kers58657896,33157,33111302
Kimberley Wittenberg65651986,50155,50106275
Eveline Houweling64326588,33152,3399265
Charice Verduijn60656193,50149,50113301
Angelique Kalmeijer73645575,83147,8393231
Nadine Stavleu69648981,50147,50109255
Rosa Schaap79640567,50144,5083210
Ying Pang88632654,33142,3368165

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Wim Overbeek0183227179,28183,61 226598
2. Peter Appeldoorn4244181174,21176,46 235569
3. Peter Griffioen12152434162,27175,47 210540
4. Arjan den Braber9366022167,28174,78 254598
5. Ab v.d. Vliet37172145126,18169,41183450
6. Jan Wouterse32182411133,94167,94 176451
7. Henk den Braber31304064135,47162,07 178456
8. Jochem de Ruijter26182560142,22161,22217515
9. Theo den Braber6233298890,55150,09 164336

Niet geklasseerd (minder dan 15 games aan het einde van de competitie):

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
Dennis Verduijn03583194,33217,33199583
Max Wennekers256861143,50186,00193477
Dirk-Jan Smits313405135,00177,00157405
Walter v.d. Berg3591165129,44164,44169477
Ton v.d. Stouwe499992110,22161,22167362
Rik den Braber443351117,00161,00130351
Harry Donkers61327892,67153,67113278
Mikke v.d. Velden72322876,00148,0091228
Steven Kuijpers79639966,50145,5077201

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Charice Verduijn11
Steven Kuijpers11
Ying Pang11
Rosa Schaap11
Kimberley Wittenberg11
Christa Kers11
Angelique Kalmeijer11
Nadine Stavleu11
Mikke v.d. Velden1
Dennis Verduijn1
Els Wennekers121
Max Wennekers11
Arjan den Braber3324
Henk den Braber2224
Susanne van Schajik 1122
Ton v.d. Stouwe111
Peter Appeldoorn1223
Peter Griffioen113
Walter v.d. Berg12
Wim Overbeek1212
Theo den Braber3323
Rik den Braber1
Jochem de Ruijter1212
Ab v.d. Vliet321
Jan Wouterse2211
Harry Donkers1
Eveline Houweling1
Dirk-Jan Smits1
Jill Verduijn1
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.1