Zomercompetitie 2020

Uitslagen ronde 9

Bijgewerkt t/m: 27 augustus 2020

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Heren

naamhoogste game
scratch
1.Hennie Koopmans163
2.Arjan den Braber161
3.Peter Appeldoorn149
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Hennie Koopmans186
2.Arjan den Braber184
3.Jochem de Ruijter177
naamhoogste serie
scratch
1.Arjan den Braber417
2.Hennie Koopmans416
3.Peter Appeldoorn392
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Arjan den Braber486
2.Hennie Koopmans485
Theo den Braber485
3.Henk den Braber484

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik44121409117,42161,67137391

Niet geklasseerd (minder dan 11 games aan het einde van de competitie):

Yolanda Koene563302100,67134,67129302

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Peter Appeldoorn18274133153,07174,41190523
2. Ton v.d. Stouwe34121577131,42168,42166428
3. Arjan den Braber23243521146,71166,33184498
4. Walter v.d. Berg34212760131,43165,86201537
5. Jochem de Ruijter35243102129,25165,38173431
6. Hennie Koopmans24162335145,94162,31184461
7. Henk den Braber47202254112,70158,75133378
8. Theo den Braber5924229395,54152,29131328
9. Henny Koene6020174887,40147,40110274

Niet geklasseerd (minder dan 11 games aan het einde van de competitie):

Martijn Verweij326807134,50171,50170426
Peter v.d. Maat353390130,00165,00140390
Tino Raghunath303413137,67161,67147413
Wim Wilbrink446704117,33161,33144353
Peter Griffioen3591170130,00160,33157429
Dean van Kints553304101,33159,33109195
Rik v.d. Stouwe243437145,67156,67158437
Dirk-Jan Smits511107107,00153,00107107
Pascal Schwegler494437109,25151,25126239
Gijs Haasnoot343395131,67147,67135395
Glenn Verduijn60214572,50132,5082145

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Wim Wilbrink2
Martijn Verweij2
Pascal Schwegler11
Glenn Verduijn1
Dean van Kints11
Peter Appeldoorn414
Walter v.d. Berg214
Dirk-Jan Smits1
Henny Koene43
Theo den Braber44
Henk den Braber43
Arjan den Braber44
Jochem de Ruijter413
Susanne van Schajik112
Ton v.d. Stouwe22
Tino Raghunath1
Gijs Haasnoot1
Hennie Koopmans213
Peter v.d. Maat1
Yolanda Koene1
Peter Griffioen111
Rik v.d. Stouwe1
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0