Zomercompetitie 2021

Uitslagen ronde 7

Bijgewerkt t/m: 22 juli 2021

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Dames

naamhoogste game
scratch
1.Monique Kooyman149
2.Monique Kooyman146
3.Monique Kooyman112
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Monique Kooyman203
2.Monique Kooyman200
3.Monique Kooyman166
naamhoogste serie
scratch
1.Monique Kooyman407
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Monique Kooyman569

Heren

naamhoogste game
scratch
1.Arjan de Braber190
2.Arjan de Braber175
3.Walter v.d. Berg167
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Arjan de Braber215
2.Arjan de Braber200
3.Rob van Dijk187
naamhoogste serie
scratch
1.Arjan de Braber488
2.Walter v.d. Berg480
3.Peter Appeldoorn431
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Arjan de Braber563
2.Walter v.d. Berg519
3.Peter Appeldoorn494

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Alma de Hoog333396132,00165,00151396
2. Monique Kooyman51212253107,29157,71149407

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Walter v.d. Berg13121935161,25175,50197497
2. Tom van Schaik203453151,00174,00158453
3. Peter Appeldoorn22213114148,29173,29183506
4. Arjan de Braber23213074146,38170,95190488
5. Jochem de Ruijter33212790132,86170,71172439
6. Hennie Koopmans29152073138,20167,80181452
7. Dirk-Jan Smits423362120,67165,67137362
8. Rob van Dijk30212870136,67164,81162438
9. Henk de Braber39212590123,33163,62187446
10. Theo van Dijk353387129,00162,00139387
11. Theo de Braber5921200495,43153,14125305
12. Bas den Braber6015133989,27149,27121324
13. Frank Groenestein601191082,73142,73103258
14. Ab v.d. Vliet6021170981,38140,81115293

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Monique Kooyman2221
Ab v.d. Vliet2221
Rob van Dijk2221
Alma de Hoog1
Hennie Koopmans1112
Peter Appeldoorn2212
Walter v.d. Berg1111
Jochem de Ruijter2311
Arjan de Braber2122
Theo de Braber2122
Henk de Braber2122
Frank Groenestein211
Bas den Braber2111
Tom van Schaik1
Dirk-Jan Smits1
Theo van Dijk1
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0