Zomercompetitie 2021

Uitslagen ronde 12

Bijgewerkt t/m: 26 augustus 2021

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Dames

naamhoogste game
scratch
1.Monique Kooyman145
2.Monique Kooyman107
3.Monique Kooyman103
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Monique Kooyman196
2.Monique Kooyman158
3.Monique Kooyman154
naamhoogste serie
scratch
1.Monique Kooyman355
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Monique Kooyman508

Heren

naamhoogste game
scratch
1.Peter Appeldoorn179
2.Arjan de Braber171
3.Rob van Dijk159
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Peter Appeldoorn203
2.Arjan de Braber193
3.Rob van Dijk191
naamhoogste serie
scratch
1.Arjan de Braber478
2.Peter Appeldoorn421
3.Walter v.d. Berg406
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Arjan de Braber544
2.Peter Appeldoorn493
3.Jochem de Ruijter484

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Monique Kooyman51363884107,89158,56149407

Niet geklasseerd (minder dan 15 games aan het einde van de competitie):

Alma de Hoog333396132,00165,00151396
Susanne van Schajik424476119,00155,50134377

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Arjan de Braber21304497149,90173,90190494
2. Peter Appeldoorn24365227145,19169,69183506
3. Walter v.d. Berg18213234154,00168,71197497
4. Hennie Koopmans29212915138,81168,10181452
5. Jochem de Ruijter34364741131,69167,78172445
6. Henk de Braber39212590123,33163,62187446
7. Rob van Dijk32364801133,36162,86162438
8. Theo de Braber5930286195,37153,47125305
9. Bas den Braber6015133989,27149,27121324
10. Ab v.d. Vliet6036297282,56142,22115293

Niet geklasseerd (minder dan 15 games aan het einde van de competitie):

Tom van Schaik203453151,00174,00158453
Ton v.d. Stouwe356777129,50172,00167433
Dirk-Jan Smits423362120,67165,67137362
Theo van Dijk353387129,00162,00139387
Frank Groenestein601191082,73142,73103258

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Monique Kooyman3333
Ab v.d. Vliet3333
Rob van Dijk3333
Alma de Hoog1
Hennie Koopmans2122
Peter Appeldoorn3333
Walter v.d. Berg2221
Jochem de Ruijter3423
Arjan de Braber3223
Theo de Braber3223
Henk de Braber2122
Frank Groenestein211
Bas den Braber2111
Tom van Schaik1
Dirk-Jan Smits1
Theo van Dijk1
Susanne van Schajik11
Ton v.d. Stouwe11
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0