Zomercompetitie 2019

Uitslagen ronde 12

Bijgewerkt t/m: 22 augustus 2019

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Heren

naamhoogste game
scratch
1.Robin Angenent210
2.Robin Angenent192
3.Rudolf Grundmann187
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Robin Angenent222
2.Rudolf Grundmann212
3.Peter Griffioen210
naamhoogste serie
scratch
1.Robin Angenent547
2.Peter Griffioen483
3.Rudolf Grundmann450
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Robin Angenent583
2.Peter Griffioen582
3.Rudolf Grundmann525

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik31212851135,76171,33172450

Niet geklasseerd (minder dan 15 games aan het einde van de competitie):

Bernice Stam58328896,00154,00119288

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Robin Angenent10213475165,48181,76210547
2. Walter v.d. Berg25213041144,81173,38198488
3. Peter Appeldoorn23334827146,27171,91195553
4. Arjan den Braber18243689153,71168,71179522
5. Ton v.d. Stouwe35243140130,83164,21173439
6. Hennie Koopmans33243183132,63163,50219486
7. Rob van Dijk34212756131,24163,38174426
8. Ab v.d. Vliet46333789114,82159,64147383
9. Henk den Braber44242792116,33159,58151373
10. Jochem de Ruijter41151816121,07155,67153414
11. Theo den Braber55181818101,00154,67146325
12. Henny Koene5933315695,64153,82135339

Niet geklasseerd (minder dan 15 games aan het einde van de competitie):

Peter Griffioen236880146,67181,17177483
Rik v.d. Stouwe16121889157,42177,67204566
Rudolf Grundmann2491309145,44166,11187450
Wim Overbeek223444148,00166,00168444
Dean van Kints463342114,00160,00126342
Gijs v.d. Bogaard5811105996,27155,91112312

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Theo den Braber2112
Henny Koene3233
Peter Appeldoorn2342
Hennie Koopmans1322
Ton v.d. Stouwe1223
Wim Overbeek1
Ab v.d. Vliet4223
Rob van Dijk3211
Gijs v.d. Bogaard121
Jochem de Ruijter1211
Henk den Braber1232
Arjan den Braber2222
Bernice Stam1
Susanne van Schajik133
Walter v.d. Berg223
Rik v.d. Stouwe1111
Robin Angenent2212
Rudolf Grundmann111
Dean van Kints1
Peter Griffioen11
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0