Zomercompetitie 2021

Uitslagen ronde 8

Bijgewerkt t/m: 29 juli 2021

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Dames

naamhoogste game
scratch + hcp
1.Monique Kooyman186
2.Susanne van Schajik170
3.Susanne van Schajik169
naamhoogste serie
scratch
1.Susanne van Schajik377
2.Monique Kooyman327
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Susanne van Schajik485
2.Monique Kooyman480

Heren

naamhoogste game
scratch
1.Rob van Dijk160
2.Hennie Koopmans158
3.Peter Appeldoorn157
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Rob van Dijk190
2.Hennie Koopmans187
3.Hennie Koopmans182
naamhoogste serie
scratch
1.Hennie Koopmans449
2.Jochem de Ruijter396
3.Peter Appeldoorn386
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Hennie Koopmans536
2.Jochem de Ruijter495
3.Rob van Dijk456

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Alma de Hoog333396132,00165,00151396
2. Susanne van Schajik383377125,67161,67134377
3. Monique Kooyman51242580107,50158,00149407

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Walter v.d. Berg13121935161,25175,50197497
2. Tom van Schaik203453151,00174,00158453
3. Arjan de Braber23213074146,38170,95190488
4. Peter Appeldoorn24243500145,83170,46183506
5. Jochem de Ruijter33243186132,75170,00172439
6. Hennie Koopmans28182522140,11169,61181452
7. Dirk-Jan Smits423362120,67165,67137362
8. Henk de Braber39212590123,33163,62187446
9. Rob van Dijk32243236134,83163,21162438
10. Theo van Dijk353387129,00162,00139387
11. Theo de Braber5921200495,43153,14125305
12. Bas den Braber6015133989,27149,27121324
13. Frank Groenestein601191082,73142,73103258
14. Ab v.d. Vliet6024195181,29140,79115293

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Monique Kooyman2231
Ab v.d. Vliet2231
Rob van Dijk2231
Alma de Hoog1
Hennie Koopmans1122
Peter Appeldoorn2222
Walter v.d. Berg1111
Jochem de Ruijter2312
Arjan de Braber2122
Theo de Braber2122
Henk de Braber2122
Frank Groenestein211
Bas den Braber2111
Tom van Schaik1
Dirk-Jan Smits1
Theo van Dijk1
Susanne van Schajik1
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0