Zomercompetitie 2020

Uitslagen ronde 5

Bijgewerkt t/m: 30 juli 2020

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Dames

naamhoogste game
scratch + hcp
1.Susanne van Schajik176
2.Susanne van Schajik154
3.Susanne van Schajik139
naamhoogste serie
scratch
1.Susanne van Schajik340
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Susanne van Schajik469

Heren

naamhoogste game
scratch + hcp
1.Peter Appeldoorn213
2.Jochem de Ruijter208
3.Peter Appeldoorn200
naamhoogste serie
scratch
1.Peter Appeldoorn508
2.Arjan den Braber448
3.Ton v.d. Stouwe428
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Peter Appeldoorn577
2.Ton v.d. Stouwe539
3.Arjan den Braber514

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik44121409117,42161,67137391
2. Yolanda Koene563302100,67134,67129302

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Peter Griffioen253429143,00176,00157429
2. Peter Appeldoorn21152263150,87174,07190508
3. Martijn Verweij326807134,50171,50170426
4. Ton v.d. Stouwe3391194132,67171,00166428
5. Jochem de Ruijter35121555129,58166,83173431
6. Arjan den Braber22152228148,53166,33184498
7. Peter v.d. Maat353390130,00165,00140390
8. Walter v.d. Berg35121548129,00163,75201537
9. Tino Raghunath303413137,67161,67147413
10. Wim Wilbrink446704117,33161,33144353
11. Hennie Koopmans2171054150,57160,57184454
12. Henk den Braber46141593113,79159,64133378
13. Dean van Kints553304101,33159,33109195
14. Dirk-Jan Smits511107107,00153,00107107
15. Theo den Braber5815146397,53152,73131328
16. Pascal Schwegler494437109,25151,25126239
17. Gijs Haasnoot343395131,67147,67135395
18. Henny Koene601299482,83142,83110261
19. Glenn Verduijn60214572,50132,5082145

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Wim Wilbrink2
Martijn Verweij2
Pascal Schwegler11
Glenn Verduijn1
Dean van Kints11
Peter Appeldoorn113
Walter v.d. Berg13
Dirk-Jan Smits1
Henny Koene31
Theo den Braber32
Henk den Braber32
Arjan den Braber32
Jochem de Ruijter112
Susanne van Schajik112
Ton v.d. Stouwe12
Tino Raghunath1
Gijs Haasnoot1
Hennie Koopmans12
Peter v.d. Maat1
Yolanda Koene1
Peter Griffioen1
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0