Zomercompetitie 2022

Uitslagen ronde 6

Bijgewerkt t/m: 4 augustus 2022

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Dames

naamhoogste game
scratch + hcp
1.Susanne van Schajik205
2.Susanne van Schajik158
3.Susanne van Schajik138
naamhoogste serie
scratch
1.Susanne van Schajik384
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Susanne van Schajik501

Heren

naamhoogste game
scratch
1.Jochem de Ruijter161
2.Peter Appeldoorn156
3.Arjan den Braber149
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Jochem de Ruijter191
2.Henk den Braber190
3.Henk den Braber187
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Henk den Braber543
2.Arjan den Braber501
3.Jochem de Ruijter486

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Jannie Grundmann153476158,67186,67180476
2. Susanne van Schajik39121496124,67161,17168419

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Peter Griffioen29141935138,21168,57177459
2. Arjan den Braber31182438135,44167,11167450
3. Rob van Dijk30121644137,00166,00186464
4. Jochem de Ruijter30182462136,78165,94188471
5. Peter Appeldoorn22182680148,89165,22246544
6. Henk den Braber42182160120,00164,67156411
7. Walter v.d. Berg31121620135,00164,25169424
8. Robin Angenent213451150,33163,33193451
9. Tim Beukers327940134,29163,14198394
10. Steven van Loveren394496124,00161,00145382
11. Ton v.d. Stouwe4391067118,56160,56139376
12. Dennis Hemmer451115115,00160,00115115
13. Theo den Braber6018161189,50149,50117290

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Jannie Grundmann1
Robin Angenent1
Ton v.d. Stouwe21
Walter v.d. Berg1111
Susanne van Schajik22
Peter Appeldoorn2112
Henk den Braber2112
Arjan den Braber2112
Theo den Braber2112
Jochem de Ruijter2112
Peter Griffioen1112
Rob van Dijk121
Steven van Loveren2
Tim Beukers3
Dennis Hemmer1
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0