kop

Zomercompetitie 2018

Uitslagen ronde 12

Bijgewerkt t/m: 9 augustus 2018

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Heren
naamhoogste game
scratch
1.Arjan den Braber211
2.Arjan den Braber177
3.Robin Angenent170
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Arjan den Braber226
2.Walter v.d. Berg201
3.Arjan den Braber192
naamhoogste serie
scratch
1.Arjan den Braber536
2.Walter v.d. Berg458
3.Peter Appeldoorn432
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Arjan den Braber581
2.Walter v.d. Berg554
3.Hennie Koopmans521
Persoonlijke ranglijst
Dames
naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik35334300130,30165,85183459
2. Bernice Stam50983793,00143,00110295
3. Edith Brunt5018142379,06129,0693258
4. Jill Verduijn50318361,00111,0074183

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

Heren
naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Rudolf Grundmann116982163,67183,17196536
2. Arjan den Braber14365771160,31177,06228541
3. Wim Overbeek183462154,00175,00171462
4. Robin Angenent11121976164,67173,67196555
5. Walter v.d. Berg30253405136,20171,68182482
6. Peter Appeldoorn16365620156,11171,61189515
7. Rob van Dijk32273623134,19169,96192485
8. Ab v.d. Vliet35364680130,00167,67180453
9. Jochem de Ruijter30304128137,60167,60181492
10. Teus de Hoog28212947140,33165,90183465
11. Hennie Koopmans33151986132,40163,60162416
12. Henk den Braber42242885120,21163,33159407
13. Dean van Kints37212655126,43161,57156415
14. Ton v.d. Stouwe442234117,00161,00119234
15. Theo den Braber48364029111,92160,92140377
16. Dennis Verduijn2091359151,00155,00231531
17. Rogier Stam4291078119,78152,78146413
18. Gijs v.d. Bogaard5030299699,87149,87120325
19. Henny Koene5018167993,28143,28119312
20. Bas den Braber501296080,00130,00123289

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

Baanoverzicht
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Ab v.d. Vliet3432
Rob van Dijk2322
Gijs v.d. Bogaard3412
Henk den Braber3221
Theo den Braber3333
Arjan den Braber2334
Bas den Braber211
Dean van Kints133
Jill Verduijn1
Susanne van Schajik2342
Edith Brunt321
Teus de Hoog322
Hennie Koopmans1121
Walter v.d. Berg3114
Peter Appeldoorn4224
Jochem de Ruijter1324
Henny Koene114
Dennis Verduijn111
Bernice Stam111
Rogier Stam111
Wim Overbeek1
Robin Angenent112
Rudolf Grundmann11
Ton v.d. Stouwe1
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0