Zomercompetitie 2019

Uitslagen ronde 11

Bijgewerkt t/m: 15 augustus 2019

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Heren

naamhoogste game
scratch
1.Hennie Koopmans219
2.Walter v.d. Berg198
3.Robin Angenent189
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Hennie Koopmans255
2.Walter v.d. Berg225
3.Robin Angenent203
naamhoogste serie
scratch
1.Robin Angenent518
2.Walter v.d. Berg488
3.Hennie Koopmans486
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Hennie Koopmans594
2.Walter v.d. Berg569
3.Robin Angenent560

Persoonlijke ranglijst

Dames

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik31212851135,76171,33172450
2. Bernice Stam58328896,00154,00119288

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

Heren

naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Robin Angenent12182928162,67179,67189536
2. Rik v.d. Stouwe16121889157,42177,67204566
3. Walter v.d. Berg25213041144,81173,38198488
4. Peter Appeldoorn23304407146,90172,80195553
5. Arjan den Braber18213247154,62169,19179522
6. Peter Griffioen333397132,33168,33141397
7. Wim Overbeek223444148,00166,00168444
8. Ton v.d. Stouwe35243140130,83164,21173439
9. Hennie Koopmans33243183132,63163,50219486
10. Rudolf Grundmann256859143,17161,67175448
11. Rob van Dijk35182339129,94161,61160426
12. Dean van Kints463342114,00160,00126342
13. Ab v.d. Vliet46303415113,83158,53139383
14. Henk den Braber45212422115,33158,33151373
15. Jochem de Ruijter39121489124,08157,58153414
16. Henny Koene5830290796,90155,10135339
17. Theo den Braber56151505100,33153,53146325
18. Gijs v.d. Bogaard60874793,38152,88112311

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

Baanoverzicht

naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Theo den Braber2111
Henny Koene3232
Peter Appeldoorn2332
Hennie Koopmans1322
Ton v.d. Stouwe1223
Wim Overbeek1
Ab v.d. Vliet4123
Rob van Dijk3111
Gijs v.d. Bogaard111
Jochem de Ruijter121
Henk den Braber1231
Arjan den Braber2221
Bernice Stam1
Susanne van Schajik133
Walter v.d. Berg223
Rik v.d. Stouwe1111
Robin Angenent1212
Rudolf Grundmann11
Dean van Kints1
Peter Griffioen1
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0